Кариери - Инженер Конструктор - за електрически коли

Милара Интернешънъл разработва и произвежда ръчни, полуавтоматични и напълно автоматизирани стенсил принтери, диспенсери, роботи за полупроводниковата индустрия. Фирмата изработва детайли от алуминий, стомана и различни технически пластмаси.
От 2019 г. „Милара Интернешънъл“ ООД произвежда товарни електроавтомобили до 500 кг. товароносимост за доставки в градски условия.

За динамичното ни развитие ние търсим:

Инженер Конструктор - за електрически коли

Основни задължения:
- Участва в конструирането на електрически коли;
- Извършва якостни и размерни изчисления на конструираните изделия и възли.
- Работа по международни проекти и с чужди координатори.

Изисквания:
- Завършено висше образование – Инженер конструктор
- Познания в областта на: механиката и задвижващи механизми;
- Опит със SolidWorks и Microsoft office;
- Способност за работа в динамична среда;

Предимства:
- Опит като конструктор на машини в производствена компания;
- Опит като конструктор в автомобилостроенето
- Познания и опит с "CATIA"
- Владеене на английски език- писмено и говоримо;
- Знания в областта на автомобилните директиви и международните стандарти по безопастност

Компанията предлага:
- Обучение;
- Професионално развитие;
- Работа в развиваща се международна компания;
- Възможности за обучение и специализации в чужбина;
- Благоприятна и динамична работна среда;
- Добро възнаграждение и допълнителни придобивки;

При проявен интерес, моля изпратете Вашата автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички данни предоставени от Вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

За повече информация и кандидатстване последвате този линк.