Кариери - Заварчик

Милара Интернешънъл е посветена на разработването, производството и сервизното обслужване на ръчни, полуавтоматични и напълно автоматизирани стенсил принтери, диспенсери, роботи за полупроводниковата индустрия. За динамичното развитие на компанията и допълването на колектива, ние търсим:

Заварчик

Основни задължения:
-Заваряване по чертежи (МИГ/МАГ заваряване или ВИГ заваряване).

Изисквания към кандидата:
- Завършено обучение в областта на металообработването /като шлосер или заварчик/
- Сертификати за заварчик са предимство.
- Професионален опит над минимум 3 г.

Ние Ви предлагаме:
- Възможност за работа в млад и динамичен екип;
- Отлична работна среда;
- Работа на трудов договор;
- Дългосрочна реализация

Ако предложението представлява интерес за Вас и отговаряте на изискванията, моля да изпратите актуална автобиография. Ще бъде установен контакт само с кандидатите, преминали през първоначален подбор по документи. Всички данни предоставени от Вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.