Кариери - Специалист Търговия

Милара Интернешънъл е посветена на разработването, производството и сервизното обслужване на Стенсил/Ситопечатни Принтери, Диспенсери и Роботи в Полупроводниковата индустрия. В допълнение, компанията е и изпълнител по договори за инженеринг и производство на сложни механични и електронни продукти на Европейския и Световен пазар. За допълване екипа ни от специалисти търсим да назначим:

Специалист Търговия

Основни изисквания
- Много добро владеенe на английски или немски език.
- Висше икономическо образование
- Професионален опит поне 1 г. на подобна позиция е предимство
- Много добра компютърна грамотност
- Комуникативност и способност за работа в екип
- Аналитично мислене, организираност, готовност за поемане на отговорност при изпълнение на служебните задължения

Основни задължения
- Участва в процесите, свързани с търговската дейност на фирмата
- Подготвя и обработва документи за организиране на доставки, транспорт от страната и чужбина
- Администрира поръчките от клиенти и заявки към доставчици
- Води търговската кореспонденция с контрагенти на фирмата.
- Изготвя справки за ръководството на фирмата

Ние Ви предлагаме:
- Възможност за работа в млад и динамичен екип;
- Отлична работна среда;
- Работа на трудов договор;
- Дългосрочна реализация;

Ако предложението представлява интерес за Вас и отговаряте на изискванията, моля да изпратите актуална автобиография.
Ще бъде установен контакт само с кандидатите, преминали през първоначален подбор по документи.